با ما آشنا شوید …

دفتر معماری ایماژ

اهداف مــا

 

معماری زمانی پا فراتر از طراحی میگذارد که بتواند ضمن زیبایی پاسخگوی نیاز های افراد در دراز مدت باشد، همین امر باعث شده تا بسیاری معماری را تخصصی میان رشته ای بنامند چرا که معمار باید بتواند نیاز ها را در فضا های مختلف با کاربری های گوناگون شناسایی کند و پاسخی مناسب به آن ها دهد.

دفـــتر معـماری ایـمـــــاژ با هدف پاسخگویی چند جانبه به نیاز ها در معماری، تخصص های مختلف را گرد یکدیگر آورده است تا بتواند این امر را محقق سازد.   

دفتر معماری ایماژ در سال ۱۳۹۴ توسط سه دانش آموخته ارشد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران با نام های نوید تولایی ، آرمین شایانپور و محمد مهدی شرافت پیما با هدفی بنیادین و مشترک یعنیدغدغه پاسخگویی به نیاز های ساکنین و ساختمان در گذر زمانبا توجه به تکنولوژی ها و تخصص های روز در تهران تاسیس شد.

بنیانگذاران جوان دفتر معماری ایماژ که توانایی طراحی و اجرایی خود را در دفاتر معتبر معماری کشور سالها آزموده اند با نگاهی نو به مسائل امروز معماری کشور، تلاش خود را بر آن گذاشته اند که با ایجاد تغییر در فضاسازی های نامناسب شهری و محیط زندگی افراد جامعه، بستری دلنشین تر برای جامعه امروز و فردای کشور عزیزمان فراهم سازند و در این راستا هیچ موضوعی که فرصتی برای افزایش کیفیت فضای محیط فراهم کند، چنان که پروژه های اجرا شده این گروه نشان می دهد، از چشمان مهندسین دفتر معماری ایماژ پنهان نمانده است.

دفتر معماری ایماژ در طی این سال ها تنها بر روی تخصص های طراحی خود تکیه نکرده است و تلاش کرده تا با ورود بر عرصه ساخت ویلا و بازسازی ویلا و نظارت و اجرا ی چندین پروژه پا فراتر از طراحی صرف بگذارد و بتواند با بالا بردن دامنه فعالیت های خود در بحث ساخت و ساز شبکه گسترده ای از بهترین پیمانکاران را در تیم خود گرد هم آورد.

ارایه خدمات طراحی معماری ویلا، طراحی نما، معماری داخلی، پیمانکاری اجرا، واقعیت مجازی، گرافیک محیطی و طراحی گرافیک در این دفتر نشان دهنده توانایی ما برای رسیدن به هدف ماست . ایمان ما بر این است که ساخت محیطی با کیفیت بدون نگاه به گذشته، استفاده از تکنولوژی روز و نگاه به آینده امکان پذیر نیست. گواه این مدعا نام ایماژ است که به معنای نقش، انگاره و تصویر ذهنی است. تصویر ذهنی ما از آینده روشن است و هر پروژه فرصتی است برای بررسی چالشهای محیط و استفاده از فناوری های نوین و ایجاد طرحی نو برای ساخت مناسب زندگی

آرمین شایانپور

آرمین شایانپور

معمار

متولد سال 1371 و فارغ التحصیل رشته تکنولوژی معماری از دانشگاه تهران

نوید تولایی

نوید تولایی

معمار

متولد سال 1370 و فارغ التحصیل رشته انرژی و معماری از دانشگاه تهران

محمد مهدی شرافت پیما

محمد مهدی شرافت پیما

معمار

متولد سال 1371 و فارغ التحصیل رشته تکنولوژی معماری از دانشگاه تهران

معماری تخصصی ویلا

بازسازی و اجرا

بازدید و مشاوره رایگان

معماری انعطاف پذیر

معماری پاسخگو