آنچه تخصص ماست …

دفتر معماری ایماژ

روند انجام پروژه‌ها در ایماژ

  • بازدید پروژه و مشاوره بازدید پروژه و مشاوره
  • بررسی نیازهای موجود بررسی نیازهای موجود
  • طراحی و ارائه اولیه طراحی و ارائه اولیه
  • عقد قرارداد عقد قرارداد
  • توسعه و تکامل طرح توسعه و تکامل طرح
  • ارائه نقشه‌های اجرایی ارائه نقشه‌های اجرایی
  • نظارت و اجرا نظارت و اجرا

ما در دفتر معماری ایماژ قبل از هر کاری به بازدید تخصصی هر پروژه میپردازیم تا با انجام دادن بررسی های گوناگون و امکان سنجی پروژه بتوانیم به خوبی و با دقت بالا به شما در رابطه با هزینه و نکات مثبت و منفی طراحی و معماری آن پروژه مشاوره لازم را بدهیم.

پس از تایید اولیه کارفرما تیم فاز صفر ما در دفتر معماری ایماژ جهت بررسی نیاز ها و سلیقه کارفرما  و همچنین وضع موجود ، محل قرار گیری پروژه، تحلیل سایت ، تحلیل دسترسی و ارتباطات ، تحلیل اقلیمی  و تاریخی پروژه کار را دست میگیرد تا با تحلیل تمامی موارد اطلاعات  و خوراک مناسب را در قالب یک دفترچه برای تیم طراحی و معماری آماده کند.

تیم طراحی و معماری با در دست داشتن دفترچه فاز صفر آماده است تا طراحی را مطابق با نیاز های پروژه و نیاز های کارفرما در قالب چند آلترناتیو شروع کند و پس از حل شدن روابط فضایی و ترکیب حجمی پروژه طرح را به تیم پرزانته دفتر معماری ایماژ بسپارد  تا متخصصین ما در این بخش طرح ها را به صورت سه بعدی و انیمیشن برای ارایه آماده کنند

این حق شما است که بدانید هزینه طراحی معماری، اجرا و نظارت پروژه تان با توجه به طراحی چه میزان است و شرایط آسان پرداخت آن به چه گونه میباشد. پس از تایید کلی طرح توسط کارفرما جهت پیش برد و توسعه طراحی زمان آن میرسد که ما این اطلاعات را در قالب یک قرارداد دو طرفه به اطلاع شما برسانیم و با این کار تعهد خود به هزینه و زمان را بیش از هر زمان تایید کنیم.

طبیعی است که هر پروژه برای آنکه به کمال خود برسد نیاز به بازنگری و توسعه دارد که این فرآیند در چند رفت و برگشت میان طراحان ما در دفتر معماری ایماژ و کارفرما انجام میشود. در این بخش ذمن توسعه و تکامل طرح ، طراحی و معماری تمامی جزییات و ریز فضا ها نیز کامل شده و به اتمام میرسد تا آنکه طرح ها برای اجرای هر چه بهتر و سریعتر به دست متخصصین فاز دو دفتر برسد.

پس از تکمیل و ارائه کامل طراحی و معماری زمان تولید نقشه های فنی و اجرایی توسط تیم فاز دو دفتر معماری ایماژ فرا میرسد . در این مرحله تیم فاز دو تمامی نقشه های اجرایی و جزییات اجرایی ساختمان را برای اجرای هر چه بهتر با هزینه کمتر در قالب یک دفترچه به بخش اجرایی تحویل میدهد . اما کار بخش فنی و فاز دو دفتر تا زمان اتمام پروژه همگام و همراه با تیم اجرایی ادامه میابد تا بتواند در روند ساخت پاسخگوی تغیرات و مشکلات اجرایی باشد.

یک پروژه زمانی پایدار میشود که بتواند تمام حس ها و ظرافت های فضایی که در زمان طراحی و معماری بوجود آمده اند را به واقعییت پیوند بزند و به مرحله اجرا برساند که طبیعتا هیچ کس به اندازه معمار و طراح آن پروژه بر روی این ظرافت ها مسلط نیست. در این مرحله ناظرین و مجریان معتمد دفتر معماری ایماژ در کارگاه پلی میان طراح و مجری را برقرار میسازند تا تمام جزییات به آن گونه که طراحی و ارائه شده اند ساخته شوند.

تخصص‌های ما

طراحی پایدار برای طراحی ویلا

طراحی پایدار

نظارت بر اجرا برای طراحی ویلا

نظارت بر اجرا

پیمانکاری و اجرا برای طراحی ویلا

پیمانکاری و ساخت

معماری داخلی و بازسازی برای طراحی ویلا

طراحی داخلی و بازسازی خانه

طراحی و معماری برای طراحی ویلا

طراحی و معماری

طراحی و معماری دفتر معماری ایماژ

طراحی و معماری

این بخش از تخصص ما شامل طراحی و معماری ساختمان های ویلایی و همچنین کاربری های دیگر مانند : آپارتمانی مسکونی، ساختمان های اداری ، ساختمان های فرهنگی و تجاری میباشد. خدمات ما در رابطه با طراحی و معماری در دفتر معماری ایماژ شامل :تحلیل سایت، طراحی و معماری حجمی با توجه به شرایط پروژه ، طراحی و معماری پلان ها و ارتباطات فضایی، طراحی چیدمان و تقسیمات فضایی ، طراحی نما و نور پردازی و طراحی فضای سبز میباشد.

معماری داخلی و بازسازی دفتر معماری ایماژ

معماری داخلی و بازسازی

ما در دفتر معماری ایماژ با توجه به نیاز و بودجه شما و مقیاس پروژه تمامی خدمات بازسازی و معماری داخلی را به شما ارائه میدهیم. این خدمات شامل طراحی و معماری تخصصی آشپزخانه ،  تغییرات و تعمیرات ظاهری مانند رنگ آمیزی، سنگ کاری، تعویض درب و پنجره ها ، طراحی سقف کاذب و نورپردازی ، تعمیر و تعویض تاسیسات در ساختمان های قدیمی ،طراحی و معماری پلان و چیدمان جدید ، تغییر کاربری در واحد های اداری و تجاری مانند ادارات ، رستوران ها و کافه ها ،  میباشد . همچنین شما میتوانید برای داشتن یک پروژه مدرن و متفاوت مسولیت انتخاب و خرید تمامی مبلمانهای واحدتان را به ما بسپارید!

پیمانکاری و اجرا دفتر معماری ایماژ

پیمانکاری و اجرا

ما در دفتر معماری ایماژ با تشکیل شبکه گسترده ای از حرفه ای ترین پیمانکاران ایران خدمات گسترده ای را در زمینه اجرای طراحی و معماری های مختلف ارائه میدهیم که این خدمات شامل اجرای صفر تا صد پروژه های ساختمانی و اجرای پروژه های بازسازی و داخلی  و نیز تهیه مدارک اجرایی مورد نیاز در مراحل مختلف هر پروژه میباشد.

نظارت بر اجرا دفتر معماری ایماژ

نظارت بر اجرا

هر طراحی و معماری برای آنکه با تمام ظرافت به اجرا در بیاید نیازمند نظارت و کنترل اجرا توسط معماران و طراحان آن پروژه میباشد که این امر در دفتر معماری ایماژ در قالب خدماتی مانند نظارت های جلسه ای طراح، حضور ناظران مقیم در پروژه از طرف دفتر معماری و نیز تولید نقشه های دو بعدی و سه بعدی اظافی با توجه به نیاز کارگاه در هر مرحله محقق میشود. ما در طول نظارت ،شرایط پیشرفت و توسعه هر پروژه را به صورت هفتگی و ماهانه در اختیار کارفرما قرار میدهیم تا بتوانیم در تمامی مراحل پله به پله خیال شما را آسوده نگه داریم .در واقع شما طراحی و معماری خود را با نظارت دفتر معماری ایماژ در مسیر یک اجرای ظریف و دقیق تضمین میکنید.